Veriton Vero N4720GT I54516 Pro Mini PC
€779,00
Vero N4720GT I54516 Pro
Merk: Acer
Productnummer: DT.R2BEH.00R
Artikelnummer: 081847
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 132
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Acer Veriton Vero mini-pc is een zakelijke desktop die je alle voordelen biedt van een krachtige 13e generatie Intel® Core™ i7 processor3 in een uiterst compact apparaat. Het ontwerp is dankzij 70% PCR-plastic[1, 2] in de behuizing duurzaam en biedt bovendien hoge prestaties zonder veel ruimte in te nemen.
Milieubewuste mini-pc
De nieuwste generatie Vero mini-pc’s is gemaakt van gerecyclede materialen en gebruikt nu 70% PCR-plastic[1, 2] in de randen en standaarden voor een kleinere milieu-impact. De verpakking is gemaakt van 100% gerecycled plastic en het gegoten pulp is gemaakt van100% recyclebaar papier.
Compacte krachtpatser
De nieuwste Intel® Core™ i9 processor[3] en maximaal 32 GB DDR5-geheugen[3] zitten netjes weggestopt in een geventileerde behuizing. Deze combinatie zorgt voor ultrasnelle responsiviteit en efficiënte thermische koeling.
Ruimtebesparend
Geef je pc de perfecte plaats dankzij de stevige VESA bevestiging[4]. Verberg de hele desktop achter je monitor voor een opgeruimde, minimalistische en efficiënte kantooromgeving.
Geavanceerde beveiliging
Profiteer van geavanceerde beveiliging en beheerbaarheid met Intel vPro® technologie[5]. Zakelijke gegevens zijn bovendien beveiligd dankzij TPM 2.0 en een Kensington-slot dat fysieke bescherming biedt voor je gegevens.
Scala aan aansluitingen
Profiteer van een groot aantal connectiviteitsopties met een snelle en stabiele WiFi 6E-verbinding (802.11ax) een ingebouwde DisplayPort, een optionele HDMI-aansluiting of extra DisplayPort, verschillende USB Type-A-poorten en een USB 3.2 Gen 2 Type-C-poort.
Duurzaam ontwerp
Met gerecyclede materialen, duurzaam verpakkingsmateriaal, een energiezuinig ontwerp, EPEAT-registratie[6] en TCO-certificering[7] geeft deze mini-pc gestalte aan Acers Earthion initiatief om gedurende de volledige levensduur van het apparaat afval te verminderen.
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,5 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processormodel | i5-14400 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 20 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Geheugen | |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Hoogte | 36,2 mm |
| Diepte verpakking | 495 mm |
| Hoogte verpakking | 295 mm |
| Design | |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Kenmerken | |
| Chipset moederbord | Intel B760 |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 3,89 kg |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Energie | |
| Netvoeding | 90 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief VESA-montage | Ja |







