Veriton N1502G I7516 NUC
€839,00
N1502G I7516 NUC
Merk: Acer
Productnummer: DT.R3AEH.004
Artikelnummer: 081845
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 58
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De desktop uit de Acer Veriton N-serie is klein en ontworpen voor professionele prestaties zonder dat je een grote tower nodig hebt. Profiteer van de superhoge snelheid van de 10e generatie Intel® Core™ i9 vPro® processor[1] en veel uitbreidingsruimte voor poorten en andere randapparatuur die veel worden gebruikt in zakelijke omgevingen.
Maximaal aanpasbaar
Deze ruimtebesparende en uitbreidbare mini-pc heeft een moderne en minimalistische vormgeving en kan worden aangepast met extra toevoegingen van 1 liter voor extra opslagruimte, poorten en meer.
Optimale prestaties
De 10e generatie Intel® Core™ i9 vPro™ processor[1] met Intel® Optane™ technologie in combinatie met tot wel 32 GB DDR4-geheugen[1] zitten netjes weggestopt in de geventileerde behuizing dat voor ultrasnelle responsiviteit en efficiënte thermische koeling zorgt.
Met VESA bevestiging
Geef je pc de perfecte plaats dankzij de stevige VESA bevestiging[2]. Verberg de hele desktop achter je monitor voor een opgeruimde, minimalistische en efficiënte kantooromgeving.
De beste beveiliging
Profiteer van professionele beveiliging en beheersbaarheid met Intel vPro® technologie[3]. Zakelijke gegevens zijn bovendien beveiligd dankzij TPM 2.0, een vergrendeling op de behuizing, en een Kensington-slot dat fysieke bescherming biedt voor je gegevens.
Veel poorten
Profiteer van tal van connectiviteitsopties met de snelle en stabiele WiFi 6 (802.11ax) en een hele rits USB-poorten en beeldschermaansluitingen, waaronder USB 3.2 Gen 2 Type-C[1]. Hiermee kun je tegelijkertijd razendsnel gegevens overbrengen, apparaten opladen en tot wel vijf verschillende beeldschermen aansluiten.
Een gezondere pc
Weet wanneer onderdelen niet goed werken en voorkom systeemproblemen met de Acer System Health Indicator.
Compact maar flexibel ontwerp voor het klaslokaal
ankzij de slanke behuizing met een volume van slechts 1 liter, kunnen desktops uit de Veriton N-serie plat op het bureau liggen en rechtop achter het beeldscherm worden gezet voor nog meer ruimtebesparing.
Optimale prestaties
De Veriton N serie biedt zowel in de klas als het practicum de vereiste verwerkingskracht voor talloze verschillende applicaties dankzij de nieuwste generatie Intel© Core™ processoren en maximaal 16 GB DDR4-geheugen.
Moeiteloos beheer van de leeromgeving
Veriton N desktops draaien op Windows 10 Pro, dat een vertrouwde interface en compatibiliteit met applicaties biedt. Tegelijkertijd maakt het nieuwe samenwerkingsmodellen en projectgebaseerd onderwijs mogelijk en daarmee een moderne manier van leren.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 555 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 43 mm |
| Breedte | 131 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Breedte verpakking | 370 mm |
| Hoogte verpakking | 349 mm |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,7 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache | 12 MB |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processormodel | i7-1355U |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LAN controller | Realtek RTL8111 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Geheugen | |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netvoeding | 65 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief VESA-montage | Ja |







