Aspire TC-1785 I7524
€999,00
TC-1785 I7524
Merk: Acer
Productnummer: DT.BLNEH.003
Artikelnummer: 081841
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 72
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Maak elke dag eenvoudiger met de Aspire TC en schakel gemakkelijk tussen taken met de nieuwste 12e generatie Intel® Core™ processoren en NVIDIA® grafische kaart, die de oplossing bieden voor krachtige multitasking en entertainment.
Magisch apparaat
Upgrade je werkstation met de simplistische zwarte toren van 16 liter met een complexe structuur en dito ontwerp. De lichte behuizing leidt niet af, zodat je je kunt concentreren op wat belangrijk is.
Prestatieboost
Schakel eenvoudig tussen taken en programma’s dankzij de nieuwste 12e generatie Intel® Core™ CPU en DDR4 3200 MHz RAM[1] voor uitzonderlijke prestaties, wat je ook wilt doen.
Intel® Power
Met de 12e generatie Intel® Core™ i7 processor[1] laad je apps en graphics zonder vertraging en kun je sneller meerdere taken tegelijkertijd uitvoeren.
Snellere toegang
Geniet van vloeiende video’s en presentaties die razendsnel laden met tot wel 32 GB aan krachtig DDR4-geheugen met laag energieverbruik.[1]
Bliksemsnelle graphics
Niets houdt je tegen met een NVIDIA® GeForce® GTX 1660 SUPER grafische kaart[1], die is geoptimaliseerd voor snel 4K-gamen, entertainment en videobewerking.
Megaveel opslagruimte
Sla je media en herinneringen veilig op de supersnelle SSD van 1 TB[1] en HDD van 2 TB[1]. En als dat nog niet genoeg is, kun je ook nog opslaan op een slank optisch station.
Uitgebreide connectiviteit
WiFi 6E[1] zorgt voor minder draadloze congestie en snellere WiFi voor een stabiele verbinding. Andere connectiviteitsopties zijn onder andere Bluetooth® 5.2,[1] een USB 3.2 Type-C poort – die opladen en snelle gegevensoverdracht ondersteunt – en een SD-kaartlezer.[1]
HD-audio
Met geïntegreerde high-definition 5.1 surround sound geoptimaliseerd voor home theaters en entertainment.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Volume | 15 l |
| VESA-montage | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Tower |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Chipset moederbord | Intel H610 |
| Netwerk | |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 8,03 kg |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processormodel | i7-14700 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 28 |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 494 mm |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 340 mm |
| Breedte | 163 mm |
| Hoogte verpakking | 417 mm |
| Diepte verpakking | 234 mm |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Netvoeding | 300 W |


