Revo Box RB102-14H7U
Revo Box RB102-14H7U
999,00
RB102-14H7U
Merk: Acer
Productnummer: DT.BP5EH.001
Artikelnummer: 081844
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 15
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Je persoonlijke productiviteitsbooster
De ultieme AI mini-pc
Klein formaat, grote mogelijkheden
Ondersteuning voor drie beeldschermen
Acer Intelligence Space
Specificaties
Geheugen
Maximum intern geheugen 32 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 4800 MHz
Geheugenlayout 1 x 16 GB
Intern geheugen 16 GB
Processor
Aantal processorkernen 16
Frequentie van processor 1,4 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 4,8 GHz
Processor cache 24 MB
Processormodel 155H
Processorfamilie Intel Core Ultra 7
Processor aantal threads 22
Processorgeneratie Intel® Core™ Ultra (Series 1)
Processor cache type L3
Processorfabrikant Intel
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Design
Type behuizing Mini PC
Type product Mini PC
Kleur van het product Zwart
Poorten & interfaces
HDMI versie 2.1
DisplayPort versie 1.4a
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 2
Aantal DisplayPorts 1
Aantal Thunderbolt 4-poorten 1
Aantal Thunderbolt 3-poorten Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A Nee
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 4
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Netwerk
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth-versie 5.2
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 100,1000,2500 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Wifi Ja
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Opslagmedia
SSD interfaces PCI Express 4.0
SSD capaciteit 1 TB
Totale opslagcapaciteit 1 TB
Totale capaciteit SSD's 1 TB
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Grafisch
On-board graphics adapter model Intel Arc Graphics
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter Ja
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Sparsity-ondersteuning Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten Ja
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML
Neurale verwerkingseenheid (NPU) Intel AI Boost
Prestatie
Audiosysteem High Definition Audio
Beeldscherm
Inclusief monitor Nee
Energie
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
Netvoeding 65 W
Gewicht en omvang
Gewicht 1 kg
Hoogte 43 mm
Breedte 131 mm
Diepte 131 mm
Hoogte verpakking 75 mm
Diepte verpakking 265 mm
Breedte verpakking 173 mm