Veriton X2720G I5456 Pro SFF
€819,00
X2720G I5456 Pro SFF
Merk: Acer
Productnummer: DT.R31EH.004
Artikelnummer: 081846
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 127
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Acer Veriton X desktops zijn uiterst betrouwbaar en gaan dankzij de robuuste condensator zeer lang mee. Tel daar de 10e generatie Intel® Core™ i9 vPro® processor[1] en functies zoals Trusted Platform Management (TPM) 2.0 bij op en je hebt een krachtige, veilige en goed beheerbare desktop die aan al je zakelijke eisen voldoet.
Geef je bedrijf meer mogelijkheden
Profiteer van de snellere verwerking van de tot de 10e generatie Intel® Core™ i9 vPro® processor[1], superieure betrouwbaarheid en geavanceerde beveiligingsfuncties.
Op volle snelheid vooruit
Met een M.2 2280 PCIe SSD van maximaal 1 TB profiteer je van hogere snelheden en betere prestaties bij vrijwel alles wat je op deze pc doet.
Uitbreidbare configuratie
Beschik over maximaal vier drive bays[1] voor tal van opslagopties – voor de montagebeugels is geen gereedschap nodig. Daarnaast ondersteunen de vier RAM-slots maximaal 64 GB DDR4-2933 MHz-geheugen[1]. De losse NVIDIA® of AMD® grafische kaart[1] biedt je bovendien ongekende grafische mogelijkheden.
Verbeterde connectiviteit
Profiteer van snelle en stabiele WiFi 6-connectiviteit (802.11ax) en maximaal 12 USB-poorten, waaronder twee USB 3.2 Gen 2 Type-C-poorten met supersnelle gegevensoverdracht en ondersteuning voor maximaal vier extra schermen[1].
Betrouwbaar beheer
IT-teams kunnen nu makkelijker dan ooit tevoren een kantoor vol Veriton-apparaten op afstand beheren. Dankzij de geïntegreerde Intel® Core™ vPro® technologie kunnen beheerders het beheer overnemen en patches en upgrades in het hele lokale netwerk implementeren. Bovendien zorgen Trusted Platform Management (TPM) 2.0 en een Kensington-slot voor nog betere beveiliging.
Eenvoudiger te beheren
Profiteer van een speciale set beheertools voor bedrijven, zoals Acer Office Manager en Acer Control Center, die je helpen je kantoor-pc’s beter te beheren.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 4800 MT/s |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI-slots | 1 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Type behuizing | SFF |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Chipset moederbord | Intel B760 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 725 g |
| Diepte | 335 mm |
| Hoogte | 33,5 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 332 mm |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processormodel | i5-14500 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 20 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Energie | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Netvoeding | 180 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 8 kg |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |




