Acer PM161QB1bmiuux Draagbare monitor Zwart 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 Pixels
€94,95
PM161QB1bmiuux
Merk: Acer
Productnummer: UM.ZP1EE.101
Artikelnummer: 081796
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 1085
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Draagbaar en veelzijdig
De ultralichte, ultraslanke monitoren uit de PM1-serie zijn gemaakt om overal mee naartoe te gaan. Het 15,6-inch beeldscherm heeft een gewicht van slechts 0,97 kg en is slechts 2 cm dik. Je stopt hem dus zo in een tas om hem overal mee naartoe nemen. Dit beeldscherm is ideaal voor gebruik onderweg, neemt nauwelijks ruimte in op je bureau en is uitermate geschikt voor gebruik als tweede monitor tijdens presentaties.
Levendig beeld
Heldere, natuurlijke kleuren komen tot leven in een Full HD 1080p-resolutie1. Films en games lijken realistischer en indrukwekkender, en kleine details en tekst zijn goed zichtbaar dankzij de resolutie van 1920×1080 bij een beeldverhouding van 16:9.
Maar één kabel nodig
Houd je werkplek overzichtelijk en opgeruimd met dit beeldscherm dat je met maar één kabel aansluit. Je hebt alleen een USB-C™-kabel nodig om je PM1-scherm op een laptop aan te sluiten, zodat je je scherm kunt delen, gegevens kunt overbrengen en je scherm ook nog eens van stroom voorziet2. Met deze superhandige kabel kun je je beeldscherm bovendien op je smartphone of tablet aansluiten.
Brede kijkhoek
Deel je scherm met familie en vrienden. De kleuren worden dankzij de IPS-schermtechnologie levensecht weergegeven bij een kijkhoek tot wel 170 graden.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB-poorttype | USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-poort | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Responstijd | 4 ms |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90° |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| HD type | Full HD |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Design | |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | AC |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 970 g |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |







