iiyama ProLite XUB2493HS-B6
iiyama ProLite XUB2493HS-B6
107,95
XUB2493HS-B6
Merk: Iiyama
Productnummer: XUB2493HS-B6
Artikelnummer: 081861
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 3332
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Specificaties
Multimedia
Gemiddeld vermogen 4 W
Ergonomie
On Screen Display (OSD) Ja
Draaibaar Ja
Pivot hoek 0 - 90°
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
In hoogte verstelbaar Ja
Scharnier Ja
Beeldscherm
Maximale refresh snelheid 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Soort paneel IPS
Helderheid (typisch) 250 cd/m²
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Schermdiameter in centimeters 60,5 cm
Laag-blauw-licht-technologie Ja
Responstijd 0,5 ms
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
sRGB-dekking (gemiddeld) 96 procent
DDC/CI Ja
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Frequentiebereik horizontaal 30 - 115 kHz
Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Digitale horizontale frequentie 30 - 115 kHz
Typische contrastverhouding 1300:1
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Beeldschermdiagonaal 60,5 cm (23.8")
Beeldscherm vorm Flat
Touchscreen Nee
Pixel pitch 0,275 x 0,275 mm
Display technologie LED
Beeldoppervlakte Mat
kantel aanpassingen Ja
HD type Full HD
Poorten & interfaces
Hoofdtelefoon uit Ja
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal DisplayPorts 1
HDMI Ja
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Prestatie
Knippervrije technologie Ja
Aantal luidsprekers 2
AMD FreeSync Ja
Gewicht en omvang
Gewicht (met standaard) 5,1 kg
Gewicht 5,1 kg
Diepte apparaat (met standaard) 209,5 mm
Breedte 539,5 mm
Breedte apparaat (met standaard) 539,5 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 493 mm
Energie
Soort voeding Intern
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 16 kWu
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroomverbruik (typisch) 16 W