iiyama ProLite XU2294HSU-B1 (21.5″/FHD/HDMI/DP/Speakers)
€149,00
XU2294HSU-B1
Merk: Iiyama
Productnummer: XU2294HSU-B1
Artikelnummer: 070533
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
iiyama ProLite XU2294HSU-B1 – LED-monitor – 22″ (21.5″ zichtbaar) – 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz – VA – 250 cd/m² – 3000:1 – 4 ms – HDMI, VGA, DisplayPort – luidsprekers – matzwart
Specificaties
| Ergonomie | |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| DVI-poort | Nee |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,26 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 19 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 366776 |
| Beeldscherm | |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 85 kHz |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Soort paneel | VA |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,248 x 0,248 mm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Responstijd | 4 ms |
| Bereik kantelhoek | -5 - 22° |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Grootte beeld (horizontaal) | 47,6 cm |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Frequentiebereik verticaal | 55 - 75 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 26,8 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | LED |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| 3D | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| HD type | Full HD |
| Touchscreen | Nee |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Anti-blauw-licht-technologie | Ja |
| Kenmerken | |
| HDCP | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, TÜV-GS, VCCI-B, PSE, CU |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte apparaat (met standaard) | 183 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3 kg |
| Breedte apparaat (met standaard) | 488,5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 376 mm |
| Duurzaamheid | |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |

















