Iiyama ProLite XUB3293UHSN-B5 Zwart
€449,00
XUB3293UHSN-B5
Merk: Iiyama
Productnummer: XUB3293UHSN-B5
Artikelnummer: 081593
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 19
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Het IPS-paneel zorgt voor een zeer consistente en levensechte kleurweergave en brede kijkhoeken. De XUB3293UHSN is uitgerust met een KVM-switch waarmee u meerdere computers kunt aansluiten die door één console kunnen worden bediend (monitor, toetsenbord, muis) en eenvoudig schakelt tussen uw apparaten.
Met de USB-C-Dock connector organiseert u uw werkruimte met slechts één kabel die stroom- en datatransmissie mogelijk maakt (audio, video en Touch). Voed USB-data en laad tegelijkertijd uw laptop op vanuit de monitor. Als de monitor is verbonden met het internet via de RJ45 LAN aansluiting wordt uw laptop ook automatisch verbonden met het (bedrijfs-) netwerk.
Deze 32” is tevens uitgerust met een 15cm in hoogte verstelbare voet met pivot functie (roteerbaar) voor toepassingen en omgevingen waar flexibiliteit en ergonomie sleutelfactoren zijn. De XUB3293UHSN is de perfecte monitor voor de veeleisende gebruiker die alleen genoegen neemt met de hoogste specificaties en een hedendaagse vormgeving.
Specificaties
| Ergonomie | |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| On Screen Display (OSD)-talen | Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans, Japans, Pools, Russisch |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Beeldscherm | |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,3 cm |
| Soort paneel | IPS |
| Display technologie | LCD |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Responstijd | 4 ms |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| NTSC-dekking (normaal) | 93 procent |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Beeldschermdiagonaal | 80 cm (31.5") |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixel pitch | 0,182 x 0,182 mm |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 135 kHz |
| Touchscreen | Nee |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| HDMI | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht (met standaard) | 9,9 kg |
| Breedte apparaat (met standaard) | 714 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 602 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 239,5 mm |
| Energie | |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1576606 |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 48 W |
| Design | |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, Stroom, USB, USB Type-C |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Kenmerken | |
| HDCP | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |







