Acer Nitro VG270U X1 Zwart
€159,95
VG270U X1bmiipx
Merk: Acer
Productnummer: UM.HV0EE.105
Artikelnummer: 081885
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 438
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Acer Nitro VG0 serie biedt verbluffend beeld en ongeëvenaarde prestaties. Met een resolutie tot 4K, een vernieuwingsfrequentie van 320 Hz (OC), HDR10-ondersteuning en een breed kleurengamma van DCI-P3 90% wordt elk frame een kunststukje. Ontwikkeld zodat jij helemaal kunt opgaan in je passie en elk aspect van je digitale wereld wordt verbeterd.
Beelden die je versteld doen staan
Zie elke pixel in adembenemend detail met een resolutie tot 4K, waardoor elk frame helderder en scherper is dan ooit. Of je nu aan het vechten bent in de meest grafisch krachtige games of complex digitaal beeldmateriaal maakt, de ongeëvenaarde resolutie zorgt ervoor dat je geen detail mist.
Verversingssnelheden die grenzen verleggen
Vergroot je voorsprong met een overgeklokte verversingssnelheid tot 320 Hz, waarmee zelfs de snelste actie voor jou geen probleem is. Elke slag, draai en beweging wordt uiterst nauwkeurig weergegeven, zonder ghosting of haperingen.
Beweging zo vloeiend, het is onwerkelijk
Geniet van vloeiende, ononderbroken gameplay met een responstijd van maximaal 0,5 ms (GTG, min.), waardoor bewegingsonscherpte tot een verwaarloosbaar niveau wordt teruggebracht. Elke beweging is scherp en elke overgang naadloos, zodat jij de snelheid hebt om je rivalen te snel af te zijn.
Vrijheid van haperingen
Verbeter je gameplay met AMD FreeSync Premium™-technologie (toepassing in behandeling). Framerates synchroniseren met je GPU voor een dynamische, hapervrije ervaring voor een betere vloeiendheid en responsiviteit.
Contrast dat je meesleept
Dankzij de ondersteuning voor HDR10 lijken beelden levensecht, met levendige kleuren, dieper zwart en helderdere lichte tinten. Dankzij het hogere contrast en de grotere precisie ziet elke game eruit als een bioscoopfilm en word je meegezogen in de gamewereld als nooit tevoren.
Kleuren die je verbeelding voorbijgaan
Met een breed kleurengamma van DCI-P3 90% ervaar je een levendigheid en rijkdom aan kleuren die de kloof tussen werkelijkheid en verbeelding overbrugt. Deze nauwkeurigheid is perfect voor zowel creators als gamers en zorgt ervoor dat je elk beeld bijna kan voelen.
Specificaties
| Multimedia | |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte apparaat (met standaard) | 199 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 614 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 462 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDMI | Ja |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 26 W |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Display technologie | LCD |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Pixel pitch | 0,233 x 0,233 mm |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Schermdiameter in centimeters | 69 cm |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| kantel aanpassingen | Ja |
| HD type | Quad HD |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Design | |
| VESA-montage | Ja |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Ergonomie | |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |





