Aspire Go 15 AG15-72P-75H3
Aspire Go 15 AG15-72P-75H3
AG15-72P-75H3
Merk: Acer
Productnummer: NX.JTREH.012
Artikelnummer: 081881
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 312
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Uitzonderlijke prestaties en productiviteit
Fantastische visuals
Gemaakt voor gebruiksgemak
Effectieve optimalisatie
Vriendelijker voor de planeet
Specificaties
Geheugen
Intern geheugen 32 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Camera
Camera voorzijde Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Indicatie
Batterij-oplaadindicatie Ja
Beeldscherm
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Beeldschermdiagonaal 39,6 cm (15.6")
Touchscreen Nee
LED backlight Ja
Beeldoppervlakte Mat
HD type Full HD
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Design
Kleurnaam Pure Silver
Type product Laptop
Vormfactor Clamshell
Kleur van het product Zilver
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Taal toetsenbord US International
Numeriek toetsenblok Ja
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapter Nee
Gewicht en omvang
Breedte 357,7 mm
Gewicht 1,53 kg
Hoogte 17,9 mm
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterijcapaciteit 53 Wh
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C 2
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Processor
Processor cache 12 MB
Efficiënte kernen 8
Maximale turbofrequentie van processor 5,4 GHz
Prestatiekernen 2
Processor basisvermogen 15 W
Maximaal turbovermogen 55 W
Performance-core Max Turbo Frequency 5,4 GHz
Processorgeneratie Intel Core (Series 1)
Efficiënte kernbasisfrequentie 1,2 GHz