Predator Helios 18 AI PH18-73-95WR
€4.499,00
Helios 18 AI PH18-73-95WR
Merk: Acer
Productnummer: NH.QVYEH.00L
Artikelnummer: 081624
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 5
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
In een stad met eindeloze lichten en onvermoeibare dynamiek doemt de Predator Helios 18 AI op als een wapen dat is gesmeed voor mensen die grenzen durven te verleggen. Deze machine is gewapend met een Intel® Core™ Ultra 9 processor, een betoverend 4K Mini LED-scherm en GeForce RTX™ 5090 laptop GPU, waarmee hij niet alleen reageert, maar ook anticipeert.
PRESTATIES OP DESKTOPNIVEAU, OVERAL.
Krijg legendarische gamingprestaties met de Intel® Core™ Ultra 9 processor, die ultrasoepele gameplay en toekomstbestendige AI levert. Haal de werklast weg van taken als achtergrondverwijdering en geluidsverbetering naar de NPU om naadloos te stromen, terwijl Intel® Application Optimization™ de prestaties van klassieke titels verbetert.
GEFORCE RTX™ 50 SERIES LAPTOP-GPU’S
GeForce RTX™ 50 Series laptop-GPU’s verbeteren de laptopfunctionaliteit met NVIDIA GPU’s en RTX Tensor Cores voor optimale AI-prestaties bij meer dan 150 apps, waaronder geavanceerde tools voor LLM’s, generatieve AI en het creëren van visuele assets.
ZIE ALLES IN DETAIL, ZONDER COMPROMISSEN
Met een Mini LED-scherm van 18 inch dat een verbluffende beeldkwaliteit met HDR-helderheid tot 1000 nits biedt, komt iedere scene tot leven dankzij diepere contrasten en scherpere details.
6E GENERATIE AEROBLADE 3D-VENTILATORTECHNOLOGIE
De 6e generatie AeroBlade™ 3D ventilator is ontwikkeld voor maximale koeling en heeft ultradunne, responsieve metalen bladen die omhoogkomen bij hoge snelheden voor een 20% efficiëntere luchtstroom!
PRECISIE DIE VERDER GAAT DAN MECHANICA
MagKey 4.0 geeft controle een nieuwe definitie met uiterste precisie. De mechanische switches uit de volgende generatie worden magnetisch geactiveerd, en zorgen voor toetsaanslagen die niet alleen snel, maar ook uiterst nauwkeurig zijn.
CONTROLE MET PREDATORSENSE™ EN EXPERIENCE ZONE
PredatorSense™ geeft je real-time controle over systeemprestaties, zoals het aanpassen van prestatiesmodi, het beheren van ventilatorsnelheden en het nauwkeurig instellen van RGB-verlichting. Maak in de Experience Zone gebruik van door AI aangedreven functies als PurifiedView voor automatische framing en PurifiedVoice™ 2.0 voor verbeterde helderheid van stemmen.
DUAL-MODE SCHERM
Schakel naadloos tussen 4K op 120Hz voor scherpe beelden of FHD op 240Hz voor extreem vloeiende gameplay. Stem je scherm op jouw behoeften af door eenvoudig te schakelen, waarbij precisie en prestaties in één scherm worden gecombineerd.
GRENZELOZE SNELHEID EN VERBINDING
Stap in de toekomst met WiFi 7 en Thunderbolt™ 5 voor ultrasnel gamen met een lage latentie, naadloos streamen en gegevensoverdracht in minder dan geen tijd. Sluit meerdere 4K-schermen aan, download razendsnel en voorzie randapparatuur probleemloos van stroom, met of zonder kabel.
DOMPEL JEZELF ONDER IN LICHT EN KRACHT
Dit is meer dan een machine: het is een beleving van licht en kleur die de manier waarop je gamet transformeert met ieder commando. De sfeer past zich aan jou aan en creëert een meeslepende wereld die je zelf kunt vormgeven.
OPTIMALE PRESTATIES MET INTEL® APPLICATION OPTIMIZATION
Ervaar constante evolutie met Intel® Application Optimization™. Door AI aangestuurde updates stellen je systeemprestaties nauwkeurig af, waarmee je een voorsprong krijgt bij geselecteerde titels. Intel® APO zorgt voor een soepelere gameplay, minder latentie en automatische verbeteringen voor de belangrijkste games.
ONTDEK JE NIEUWE FAVORIETE GAME
Speel honderden pc-games op je nieuwe Acer Nitro Windows 11 pc en krijg drie maanden een PC Game Pass inclusief EA Play. Er worden telkens nieuwe games toegevoegd, dus je hebt altijd iets nieuws in het vooruitzicht.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 307,9 mm |
| Breedte | 401 mm |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Hoogte (voorzijde) | 1,73 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 2,96 cm |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Thunderbolt 5-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | On-board |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HD type | WQXGA+ |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 45,7 cm (18") |
| Schermdiameter in centimeters | 45,7 cm |
| Maximale refresh snelheid | 250 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 400 W |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 5000 Mbit/s |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Killer |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN-controller-model | Killer Wi-Fi 7 1750x |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 99 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 6 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Zone met toetsenbordverlichting | Programmeerbare toetsen RGB |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,7 GHz |
| Processor cache | 36 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 275HX |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processor cache type | L3 |
| Processor aantal threads | 24 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| Totale opslagcapaciteit | 5 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 3 |
| Totale capaciteit SSD's | 5 TB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleurnaam | Abyssal Black |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| NVIDIA Advanced Optimus | Ja |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML |
| AI-datatype ondersteuning op NPU | Int8 |
| Kenmerken | |
| Chipset moederbord | Intel HM870 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |





