Predator Helios 18 AI PH18-73-95WR
Helios 18 AI PH18-73-95WR
Merk: Acer
Productnummer: NH.QVYEH.00L
Artikelnummer: 081624
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 5
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
PRESTATIES OP DESKTOPNIVEAU, OVERAL.
GEFORCE RTX™ 50 SERIES LAPTOP-GPU’S
ZIE ALLES IN DETAIL, ZONDER COMPROMISSEN
Met een Mini LED-scherm van 18 inch dat een verbluffende beeldkwaliteit met HDR-helderheid tot 1000 nits biedt, komt iedere scene tot leven dankzij diepere contrasten en scherpere details.
6E GENERATIE AEROBLADE 3D-VENTILATORTECHNOLOGIE
PRECISIE DIE VERDER GAAT DAN MECHANICA
CONTROLE MET PREDATORSENSE™ EN EXPERIENCE ZONE
DUAL-MODE SCHERM
Schakel naadloos tussen 4K op 120Hz voor scherpe beelden of FHD op 240Hz voor extreem vloeiende gameplay. Stem je scherm op jouw behoeften af door eenvoudig te schakelen, waarbij precisie en prestaties in één scherm worden gecombineerd.
GRENZELOZE SNELHEID EN VERBINDING
DOMPEL JEZELF ONDER IN LICHT EN KRACHT
OPTIMALE PRESTATIES MET INTEL® APPLICATION OPTIMIZATION
ONTDEK JE NIEUWE FAVORIETE GAME
Specificaties
Gewicht en omvang
Diepte 307,9 mm
Breedte 401 mm
Gewicht 3,2 kg
Hoogte (voorzijde) 1,73 cm
Hoogte (achterzijde) 2,96 cm
Camera
Camera voorzijde Ja
Infrarood (IR) camera Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A Nee
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal Thunderbolt 5-poorten 2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A 3
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Geheugen
Geheugen form factor On-board
Maximum intern geheugen 64 GB
Kloksnelheid geheugen 5600 MHz
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Intern geheugen 64 GB
Grafische geheugen 16 GB
Beeldscherm
Soort paneel IPS
HDR-ondersteuning Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
HD type WQXGA+
RGB-kleurruimte DCI-P3
Kleurbereik 100 procent
Beeldschermdiagonaal 45,7 cm (18")
Schermdiameter in centimeters 45,7 cm
Maximale refresh snelheid 250 Hz
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range (HDR) 1000
Touchscreen Nee
LED backlight Ja
Resolutie 2560 x 1600 Pixels
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
AC-adapter, vermogen 400 W
Netwerk
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 5000 Mbit/s
Fabrikant van de WLAN-controller Killer
Bluetooth-versie 5.3
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 7 (802.11be)
WLAN-controller-model Killer Wi-Fi 7 1750x
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Accu/Batterij
Batterijcapaciteit 99 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 6
Ingebouwde microfoon Ja
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsenbordindeling QWERTY
Copilot-toets Ja
Zone met toetsenbordverlichting Programmeerbare toetsen RGB
Numeriek toetsenblok Ja
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Processor
Frequentie van processor 2,7 GHz
Processor cache 36 MB
Maximale turbofrequentie van processor 5,4 GHz