Acer TravelMate X4 14 AI (Intel Core Ultra 5 226V / 16GB / 1TB / 14″ / W11P)
€999,00
X4 14 AI TMX414-51-TCO-53
Merk: Acer
Productnummer: NX.BQCEH.008
Artikelnummer: 081608
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 46
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Vergroot de mogelijkheden van je mkb-bedrijf met de Acer TravelMate X4 14 AI Copilot+ pc, een AI-laptop voor zakelijk gebruik met de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren (Series 2) die tot 47 TOPS1 NPU-prestaties en 115 TOPS1 algehele prestaties leveren. Ervaar de lichte compactheid, robuuste beveiliging en AI-gestuurde functies voor verbeterde productiviteit en naadloos hybride werken.
Licht en compact design
De Acer TravelMate X4 14 AI weegt ongeveer 1,27 kg en is 15,9 mm dik. Hij is ontworpen voor professionals die reizen en op afstand werken en levert niets in aan prestaties. Het stijlvolle ontwerp maakt een professionele indruk.
Krachtige prestaties voor productiviteit
Voorzien van de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren (Series 2) die tot 115 TOPS[1] totale AI-prestaties leveren. De Acer TravelMate X4 14 AI beschikt ook over maximaal 32 GB LPDDR5x-geheugen voor uitstekende prestaties bij het uitvoeren van dagelijkse kantoortaken en efficiënt multitasken.
Meeslepende visuals op een OLED-scherm[1]
Het 14-inch 16:10 WUXGA-scherm verhoogt de productiviteit met voldoende schermruimte. Het optionele OLED-paneel[2] levert levendige kleuren, scherp contrast en is TÜV Rheinland Low Blue Light (hardwareoplossing) gecertificeerd2 voor een comfortabelere kijkervaring.
Meeslepende visuals op een OLED-scherm[1]
Het 14-inch 16:10 WUXGA-scherm verhoogt de productiviteit met voldoende schermruimte. Het optionele OLED-paneel[2] levert levendige kleuren, scherp contrast en is TÜV Rheinland Low Blue Light (hardwareoplossing) gecertificeerd2 voor een comfortabelere kijkervaring.
Vergroot je verbeelding
Gebruik Medecreator om je visie tot leven te brengen met tekst- of afbeeldingsprompts, Herinnering[3] om vrijwel alles op je scherm te vinden en Live-ondertitels met realtime vertaling[4] naar het Engels en Chinees vanuit meerdere talen. Ontdek je mogelijkheden met Copilot!
Zie er goed uit en klink nog beter dankzij AI
Acer PurifiedView™ 2.0 met NPU is krachtiger en zorgt voor verbeterde videohelderheid, belichting en natuurlijke looks. Het wordt gecombineerd met PurifiedVoice™ 2.0 voor optimaal geluid in digitale vergaderingen.
Glashelder geluid voor professionals
Ervaar superieur geluid met Ultra Boost stereospeakers en DTS:X® Ultra Audio. Profiteer van geoptimaliseerde AI-taken, 200% meer geluidsoutput en meeslepende audiokwaliteit, perfect voor digitaal vergaderen en multimediataken.
Betrouwbaar en sterk
De Acer TravelMate X4 14 AI is getest om te voldoen aan de militaire duurzaamheidsnormen van de Verenigde Staten (MIL-STD 810H) voor extreme trillingen, vochtigheid en temperatuur, zodat hij tegen een stootje kan op zakenreizen.
Altijd verbonden, waar je ook bent
De wereld is jouw speeltuin. Met de TravelMate P6 14 AI met razendsnelle WiFi 7 en Bluetooth 5.4 blijf je verbonden, waar je ook naartoe gaat. Maak je op voor naadloos streamen, videogesprekken zonder haperingen en moeiteloze bestandsoverdrachten zonder ook maar iets te missen.
Uitgebreide poorten en connectiviteit
De TravelMate X4 14 AI is uitgerust met twee Thunderbolt 4-poorten, een USB 3.2 Type-A-poort, een USB 2.0 Type-A-poort, HDMI 2.1 en een Gigabit Ethernet-poort. Dit biedt veelzijdige connectiviteitsopties om tegemoet te komen aan verschillende randapparatuur- en netwerkvereisten en effectief te voldoen aan uiteenlopende bedrijfsbehoeften.
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermdiameter in centimeters | 35,6 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | On-board |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Design | |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| L3 cache | 8 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Hoogte | 15,9 mm |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Copilot+ pc | Ja |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |





