Acer Aspire 3 A315-59-35ND (Intel i3-1215U / 8GB / 512GB / 15.6″ / W11H)
€499,00
A315-59-35ND
Merk: Acer
Productnummer: NX.K6SEH.014
Artikelnummer: 081032
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Je kunt direct aan de slag met de Aspire 3 dankzij de nieuwste 12e generatie Intel® Core™ processoren[1], geoptimaliseerd voor multitasking en productiviteit. Met gebruiksgemak aan de basis staat deze gezinsvriendelijke laptop altijd voor je klaar.
Meteen klaar voor gebruik
Je kunt direct aan de slag met de nieuwste 12e generatie Intel® Core™ processoren[1] met Iris® Xe grafische kaart – voor prestaties en productiviteit voor het hele gezin. Ideaal als je optimaal wilt kunnen werken, studeren of gamen.
Verbeterde thermiek
Het 78% grotere ventilatoroppervlak verbetert het thermische systeem en vergroot de thermische capaciteit met 17%[3]. Zo kun je langer en efficiënter werken zonder het stopcontact nodig te hebben[4].
Doelgericht ontwerp
Dankzij de slanke metalen cover, die verkrijgbaar is nieuwe, levendige kleuren[1,] is de Aspire 3 met zijn 1,6 kg[1] en 18,9 mm[1] lichter en dunner dan ooit tevoren. Daarbij zorgt de lange batterijduur dat gebruikers meer gedaan krijgen tussen oplaadbeurten.
Het scherm
Het 1080p FHD[1]-scherm garandeert een scherp en gedetailleerd beeld dat perfect is voor internetten en videostreamen. Bovendien vermindert Acer BlueLightShield™ daarbij de blootstelling aan blauw licht.
Ultieme connectiviteit
Sluit je nieuwste apparaten aan of laad ze op via de multifunctionele USB Type-C-poort. WiFi 6E[1,2] en HDMI 2.1 bieden daarbij nog meer productiviteit en functionaliteit voor het hele gezin.
Specificaties
| Camera | |
|---|---|
| Camera voorzijde | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,2 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i3 |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie Core™ i3 |
| Processormodel | i3-1215U |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 8 |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Beeldscherm | |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 362,9 mm |
| Gewicht | 1,78 kg |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Diepte | 241,3 mm |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |







