Acer Aspire Lite AL17-51P-5449 (Intel Core 5 120U / 16GB / 1TB / 17.3″ / W11H)
€749,00
AL17-51P-5449
Merk: Acer
Productnummer: NX.DA7EH.002
Artikelnummer: 081605
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 500
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ervaar de essentie van computergebruik met de Aspire Lite, verkrijgbaar in allerlei designs en formaten, zodat er een is voor elke levensstijl. Onze dunne, lichte laptops zijn een combinatie van beauty en brains, en zijn indrukwekkend mooi en functioneel.
WAT JE ELKE DAG NODIG HEBT EN MEER
Op zoek naar betrouwbare prestaties? Voer elke taak efficiënt uit dankzij de responsive processoren en het ruime geheugen van de Aspire Lite. Profiteer van ruime opslag dankzij het ingebouwde geheugen en de mogelijkheid om meer geheugen toe te voegen via de microSD-kaartsleuf[1].
DESIGN DAT BIJ JE PAST
Ervaar vernieuwd laptopdesign met de Aspire Lite serie. De slanke, minimalistische vormgeving zorgt voor een stijlvol, compact apparaat dat je altijd en overal mee naartoe kunt nemen. Blijf verbonden en productief dankzij een scala aan aansluitingen, waaronder USB-C en HDMI, zodat je eenvoudig je favoriete apparaten aansluit.
BETER BEELD, BETERE ERVARING
Ervaar het verbluffende scherm van de Aspire Lite waarop elk detail in schitterende kleuren tot leven komt. Van films en games tot werk en plezier, de hoge resolutie zorgt voor een meeslepende ervaring die al je verwachtingen overtreft.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space[2] is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Het detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI-toepassingen aan, zodat je de prestaties kunt optimaliseren, je game-ervaring kunt verbeteren en moeiteloos nieuwe tools kunt proberen.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Schermdiameter in centimeters | 43,9 cm |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 43,9 cm (17.3") |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Processormodel | 120U |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 58 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| Design | |
| Kleurnaam | Light silver |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 396,4 mm |
| Diepte | 249,9 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
