Acer TravelMate P2 16 (Intel Core 5 120U / 16GB / 512GB / 16″ / W11P)
€799,00
TMP216-51-G2-TCO
Merk: Acer
Productnummer: NX.B9GEH.00U
Artikelnummer: 081745
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ervaar ongeëvenaarde productiviteit met de Acer TravelMate P2 16, de nieuwe generatie zakelijke AI-laptop. Robuuste beveiliging, Intel® Core™ Ultra processor met Intel vPro® en duurzaam ontwerp voldoen aan de vereisten van bedrijven.
AI-ready prestaties
Met een Intel vPro® met Intel® Core™ processor1 en tot 64 GB DDR5 RAM kan deze zakelijke AI laptop veeleisende taken moeiteloos aan. PCIe Gen4 SSD’s bieden razendsnelle opslag voor ultieme efficiëntie.
Robuuste beveiligingsfuncties
Bescherm uw gevoelige gegevens met discrete TPM 2.0, een vingerafdruklezer, een optionele smartcardlezer en een fysiek cameraklepje voor privacy. De beveiliging van je bedrijf is van het grootste belang.
Slimme AI, vereenvoudigde bediening
Geef je productiviteit een boost met AI! Acer PurifiedView™ en PurifiedVoice™ met AI ruisonderdrukking zorgen voor kristalheldere samenwerking. Roep Microsoft Copilot direct op met een speciale sneltoets. TravelMate Sense™ centraliseert alle slimme AI functies voor moeiteloze bediening.
Fantastische visuals
Geniet van een levendig 16-inch WUXGA 16:10 IPS-scherm met een screen-to-body ratio van 82,5%. Naar boven gerichte luidsprekers met Acer TrueHarmony en DTS® bieden heldere audio voor gesprekken en media.
De hele dag verbinding en voeding
Blijf naadloos verbonden met WiFi 6E, twee veelzijdige Thunderbolt 4/USB4-poorten, HDMI en een RJ-45-poort. De batterij met een lange levensduur van maximaal 65 W en snel opladen via Power Delivery2 zorgen ervoor dat je altijd het vermogen hebt om te presteren.
Robuust en duurzaam design
Gebouwd conform MIL-STD-810H en met EPEAT registratie en certificering. De innovatieve Acer Dust Defender technologie zorgt voor betrouwbaarheid en optimale prestaties op de lange termijn.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Accu/Batterij | |
| Levensduur accu/batterij | 21 uur |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Kleurbereik | 45 procent |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | US International |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Processor | |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Processormodel | 120U |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Overige specificaties | |
| Beeldschermreactietijd rise/fall | 30 ms |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,79 kg |
| Hoogte | 22,9 mm |
| Diepte | 261,1 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |







