Predator Helios 16 AI PH16-73-95SM
Helios 16 AI PH16-73-95SM
Merk: Acer
Productnummer: NH.QW0EH.006
Artikelnummer: 081660
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 6
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
PRESTATIES OP DESKTOPNIVEAU, OVERAL.
GEFORCE RTX™ 50 SERIES LAPTOP-GPU’S
EEN SCHERM DAT LICHT IN HET DUISTER BRENGT
6E GENERATIE AEROBLADE 3D-VENTILATORTECHNOLOGIE
PRECISIE DIE VERDER GAAT DAN MECHANICA
CONTROLE MET PREDATORSENSE™ EN EXPERIENCE ZONE
GRENZELOZE SNELHEID EN VERBINDING
DOMPEL JEZELF ONDER IN LICHT EN KRACHT
OPTIMALE PRESTATIES MET INTEL® APPLICATION OPTIMIZATION
ONTDEK JE NIEUWE FAVORIETE GAME
Specificaties
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 4
Ingebouwde microfoon Ja
Camera
Camera voorzijde Ja
Infrarood (IR) camera Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Beeldscherm
Maximale refresh snelheid 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
HD type WQXGA+
RGB-kleurruimte DCI-P3
Soort paneel OLED
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Kleurbereik 100 procent
Beeldschermdiagonaal 40,6 cm (16")
Touchscreen Nee
Resolutie 2560 x 1600 Pixels
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
HDMI versie 2.1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal Thunderbolt 5-poorten 2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Geheugen
Geheugen form factor On-board
Grafische geheugen 24 GB
Maximum intern geheugen 64 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Overdrachtssnelheid geheugengegevens 6400 MT/s
Intern geheugen 64 GB
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
Netwerk
Soort antenne 2x2
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 5000 Mbit/s
Fabrikant van de WLAN-controller Killer
Bluetooth-versie 5.3
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 7 (802.11be)
WLAN-controller-model Killer Wi-Fi 7 1750x
Ethernet LAN Ja
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Gewicht en omvang
Diepte 279,6 mm
Gewicht 2,7 kg
Hoogte (voorzijde) 1,59 cm
Breedte 356,8 mm
Hoogte (achterzijde) 2,77 cm
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsenbordindeling QWERTY
Copilot-toets Ja
Zone met toetsenbordverlichting Programmeerbare toetsen RGB
Numeriek toetsenblok Nee
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Processor
Frequentie van processor 2,7 GHz
Processor cache 36 MB
Maximale turbofrequentie van processor 5,4 GHz