Swift 16 AI SF16-51-77YL
16 AI SF16-51-77YL
Merk: Acer
Productnummer: NX.J3ZEH.00D
Artikelnummer: 081557
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 13
3 jaar garantie
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Elegantie ontmoet functionaliteit
Levendige beelden en een meeslepende ervaring
Het is mogelijk op je Intel AI-pc
Je persoonlijke productiviteitsbooster
Intelligentie waarmee je het beste uit jezelf kunt halen
Altijd verbonden, waar je ook bent
Verruim je mogelijkheden
Een groenere toekomst begint vandaag
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Quad HD |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 70 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Beeldscherm | |
| HD type | WQXGA+ |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Resolutie | 2880 x 1800 Pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Soort paneel | OLED |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR True Black 500 |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Killer |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 256V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 8 |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,46 kg |
| Hoogte | 9,92 mm |
| Diepte | 249,4 mm |
| Breedte | 356 mm |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ pc | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleurnaam | Ice Black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 140V |