Swift 16 AI SF16-51-77YL
€1.299,00
16 AI SF16-51-77YL
Merk: Acer
Productnummer: NX.J3ZEH.00D
Artikelnummer: 081557
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 13
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Elegantie ontmoet functionaliteit
De Swift 14 AI en de Swift 16 AI zijn het tastbare bewijs van de ontwerpfilosofie van Acer. Deze laptops zijn gemaakt met precisie en aandacht voor detail. Ze zijn niet alleen een lust voor het oog, maar bovendien ook krachtig. Dankzij hun gestroomlijnde vorm en lage gewicht zijn ze de perfecte metgezel voor onderweg.
Levendige beelden en een meeslepende ervaring
Laat je fascineren. De Swift 14 AI en Swift 16 AI laptops hebben schermen met een hoge resolutie die verbluffende beelden en een uitzonderlijke helderheid leveren. Of je nou foto’s bewerkt, video’s streamt of gewoon op het web surft, elk beeld komt tot in de kleinste details tot leven.
Het is mogelijk op je Intel AI-pc
Productiever. Creatiever. Langere batterijduur. De Swift 14 AI en de Swift 16 AI zijn uitgerust met de nieuwste Intel® Core™ Ultra processoren (serie 2) die de snelheid en reactiesnelheid leveren die je nodig hebt om elke taak aan te pakken, en hebben een batterij die dagenlang meegaat. Van uitdagende creatieve projecten tot naadloos multitasken: ervaar prestaties die niet onderdoen voor jouw ambities.
Je persoonlijke productiviteitsbooster
Deze Copilot+ PC’s bieden meer dan alleen gelikte software; ze zijn een verlengstuk van je workflow. Ze anticiperen op je gewoontes, spelen in op je behoeftes en komen met intelligente suggesties zodat jij je kunt concentreren op wat echt belangrijk is.
Intelligentie waarmee je het beste uit jezelf kunt halen
Acer AI draait niet alleen om automatisering, maar ook om het vergroten van jouw mogelijkheden. Ervaar de kracht van AI nu het naadloos in je dagelijkse taken integreert, je slimme inzichten biedt en persoonlijke aanbevelingen doet.
Altijd verbonden, waar je ook bent
De wereld is jouw speeltuin. Dankzij bliksemsnelle WiFi 7 en Bluetooth 5.4 ben je met de Swift 14 AI en de Swift 16 AI altijd verbonden, waar je ook bent. Maak je op voor naadloos streamen, videogesprekken zonder haperingen en moeiteloze bestandsoverdrachten zonder ook maar iets te missen.
Verruim je mogelijkheden
Verbinden, maken en samenwerken. De Swift 14 AI en de Swift 16 AI leveren naadloze connectiviteit en hebben verschillende poorten, een 1440p-webcam en verbeterde audio, zodat je bent uitgerust voor vlotte communicatie en productiviteit met al je apparaten.
Een groenere toekomst begint vandaag
Acer zet zich in voor een duurzame toekomst. De Swift 14 AI en Swift 16 AI laptops zijn gemaakt van milieuvriendelijke materialen om een minimale impact op het milieu te hebben zonder in te boeten op prestaties of stijl.
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Quad HD |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 70 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Beeldscherm | |
| HD type | WQXGA+ |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Resolutie | 2880 x 1800 Pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Soort paneel | OLED |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Kleurbereik | 100 procent |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR True Black 500 |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Killer |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Frequentie van processor | 2,2 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 256V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor aantal threads | 8 |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,46 kg |
| Hoogte | 9,92 mm |
| Diepte | 249,4 mm |
| Breedte | 356 mm |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ pc | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleurnaam | Ice Black |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 140V |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |








