Acer Aspire 16 AI A16-52M-51J5 (Intel Core Ultra 5 226V / 16GB / 512GB / 16″ / W11H)
€849,00
A16-52M-51J5
Merk: Acer
Productnummer: NX.JLSEH.004
Artikelnummer: 081670
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De Aspire 14 en 16 AI combineren een modern, veelzijdig design met slimme AI-functies, zodat jij moeiteloos profiteert van krachtige technologie. Blijf productief en geïnspireerd – de Aspire is alles wat je nodig hebt om te werken aan je succes.
Dat is de kracht van Acer met Intel Inside®
Uitgerust met processoren tot Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) en ingebouwde Intel® Arc™ grafische kaart, voor de benodigde snelheid en responsiviteit om iedere taak gemakkelijk uit te kunnen voeren. Daarnaast profiteer je van de batterijduur van meerdere dagen waar Copilot+ PC’s bekend om staan. Copilot+ PC’s zijn de snelste en intelligentste Windows pc’s ooit. – haal alles uit je pc met Intel Inside.
Beauty en brains
De Aspire 14 en 16 AI hebben een duurzame en slanke behuizing van licht aluminium, met een uiterst modern design. Een scharnier waardoor de laptop 180° plat kan liggen zorgt voor ultiem gebruiksgemak – ideaal voor werk, studie of creatieve projecten, waar je ook bent.
Verwen je ogen
Profiteer van ongekend heldere beelden dankzij drie beeldscherminstellingen om uit te kiezen: Aanraakscherm, geen aanraakscherm of OLED. De smalle randen en een beeldverhouding van 16:10 zorgen voor een groot schermoppervlak, terwijl de DisplayHDR™ True Black 500 zorgt een rijk contrast, diepe zwarttinten en een levendige helderheid biedt voor een meeslepende OLED-ervaring.
Het begin van een nieuw tijdperk met AI
Copilot+ pc’s bieden meer dan alleen fantastische software; ze fungeren als toevoeging op je workflow. Ze anticiperen op je gewoontes, spelen in op je behoeftes en komen met intelligente suggesties, zodat jij je kunt concentreren op wat echt belangrijk is. Bekijk hoe Copilot+ pc’s je productiviteit een boost kunnen geven.
Slimme en moeiteloze AI
Intelligente Acer AI-oplossingen zijn binnen handbereik. Krijg snel antwoorden, stroomlijn instellingen, optimaliseer je videobeelden en verbeter communicatie. Ervaar intuïtieve AI die eenvoudig te gebruiken is en je productiviteit naadloos verbetert.
Ontworpen met een missie
De Aspire 14 en 16 AI zijn ontworpen met slimme, intuïtieve functies voor dagelijks gebruiksgemak. Inclusief twee Thunderbolt™4-poorten, een cameraschuifje voor extra privacy en Bluetooth 5.4 met LE-audio – allemaal verpakt in 100% recyclebaar materiaal en EPEAT Gold-gecertificeerd.
Specificaties
| Camera | |
|---|---|
| Camera voorzijde | Ja |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Design | |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 65 Wh |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Copilot+ pc | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML |
| AI-datatype ondersteuning op NPU | Int8 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,54 kg |
| Hoogte | 15,9 mm |







