Acer Aspire 16 AI A16-52M-51J5 (Intel Core Ultra 5 226V / 16GB / 512GB / 16″ / W11H)
A16-52M-51J5
Merk: Acer
Productnummer: NX.JLSEH.004
Artikelnummer: 081670
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad winkel
Productbeschrijving
Dat is de kracht van Acer met Intel Inside®
Beauty en brains
Verwen je ogen
Het begin van een nieuw tijdperk met AI
Slimme en moeiteloze AI
Ontworpen met een missie
Specificaties
Camera
Camera voorzijde Ja
Infrarood (IR) camera Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Beeldscherm
HD type WUXGA
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Beeldschermdiagonaal 40,6 cm (16")
Touchscreen Nee
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Maximale refresh snelheid 120 Hz
Geheugen
Geheugen form factor On-board
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Intern geheugentype LPDDR5x-SDRAM
Maximum intern geheugen 16 GB
Intern geheugen 16 GB
Design
Kleurnaam Steel Grey
Type product Laptop
Kleur van het product Grijs
Vormfactor Clamshell
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB Type-C-oplaadpoort Ja
AC-adapter, vermogen 65 W
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth-versie 5.4
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Processor
Frequentie van processor 2,1 GHz
Processor cache 8 MB
Processorfamilie Intel Core Ultra 5
Processorgeneratie Intel Core Ultra (Series 2)
Processormodel 226V
Aantal processorkernen 8
Processorfabrikant Intel
Processor cache type Smart Cache
Processor aantal threads 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,5 GHz
Opslagmedia
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Totale opslagcapaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express
SSD capaciteit 512 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Poorten & interfaces
HDMI versie 2.1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsenbordindeling QWERTY
Copilot-toets Ja
Numeriek toetsenblok Ja
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterijcapaciteit 65 Wh
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Copilot+ pc Ja
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Sparsity-ondersteuning Ja
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten Ja
Neurale verwerkingseenheid (NPU) Intel AI Boost
NPU-prestaties tot 40 TOPs
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML
AI-datatype ondersteuning op NPU Int8
Grafisch
On-board graphics adapter model Intel Arc Graphics 130V
Aparte grafische adapter Nee
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter Ja
Gewicht en omvang
Gewicht 1,54 kg
Hoogte 15,9 mm