Acer Vero CB272 (27″ FHD IPS/HDMI-DP/Hoogte verstelbaar)
€179,00
CB272 P6
Merk: Acer
Productnummer: UM.HB2EE.603
Artikelnummer: 081807
Voorraad winkel: 4
Voorraad leverancier: 199
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ongelooflijk beeld van rand tot rand
Of je nu films kijkt, games speelt of voor je werk bezig bent, je hebt altijd fantastisch beeld met een resolutie tot UHD1. Zie en doe meer met een ZeroFrame scherm tot 34 inch1.
Goed zicht vanuit elke hoek
Je ziet duidelijk wat er op het scherm wordt weergegeven, of je er nu recht voor zit of er vanuit een hoek tot 178° naar kijkt. De grote kijkhoek wordt mogelijk gemaakt door het IPS-scherm (In-plane Switching) en de bijbehorende technologie, die ook zorgt voor behoud van de kleurkwaliteit.
Levendige HDR
Als het tijd is om te ontspannen, wil je dat doen voor een HDR-scherm met een realistisch en natuurgetrouw beeld. De HDR 10-schermen1 van Acer maken gebruik van een edge array met schermbrede dimfunctionaliteit. Hierdoor wordt het algehele contrast vergroot, worden zwarte gebieden donkerder en worden witte gebieden lichter.
Geen tearing
Zeg haperingen en tearing vaarwel dankzij AMD FreeSync™2. Het afspelen van video’s gaat sneller, makkelijker en vloeiender omdat de vernieuwingsfrequentie van de monitor is gesynchroniseerd met de framerate van je computer.
Korte responstijd
Geniet van heldere, scherpe beelden, zelfs wanneer de actie versnelt, dankzij de Visual Response Boost™ van 1 ms3. Een korte responstijd zorgt ervoor dat beelden scherp worden weergegeven, hoe snel ze ook over het scherm bewegen, voor een nog meeslepender kijkervaring.
Bescherm je ogen
Voorkom onnodige belasting van je ogen met de Acer BlueLightShield™ en Flickerless™ technologie. Acer ComfyView™ en Low Dimming™ zorgen voor minder schermreflectie en minder vermoeide ogen.
Perfecte plaatsing
Waar je je scherm ook wilt neerzetten, je vindt altijd eenvoudig de ideale positie met de aanpasbare standaard. Kantel en draai het scherm en kies de juiste hoogte voor de ideale afstelling.
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 75 Hz |
| Soort paneel | IPS |
| Display technologie | LCD |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Responstijd | 1 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| HD type | Full HD |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.2 |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte apparaat (met standaard) | 245,1 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 612,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,52 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 612,1 mm |
| Ergonomie | |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Energie | |
| Soort voeding | Intern |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 11 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Design | |
| VESA-montage | Ja |
| Markt positionering | Kantoor |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |







