Acer SH242 (23.8″ FHD IPS/HDMI/Speakers/Hoogte verstelbaar)
€149,00
SH242YEbmihux
Merk: Acer
Productnummer: UM.QS2EE.E13
Artikelnummer: 081563
Voorraad winkel: 5
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Dat is pas dun
Met een ongelooflijke 7,2 mm is de SA2 serie met ZeroFrame design ultradun en kan hij gemakkelijk aan de muur worden bevestigd. Houd je werkplek modern met een scherm dat bijna overal past.
Frames zonder haperingen
AMD FreeSync™[2] vermindert of elimineert latentie, haperingen en stotteren voor vloeiende beelden en een betere kijkervaring. De SA2 beschikt bovendien over een snelle VRB[3]-responstijd van 1 ms voor meer scherpte en een hogere framerate.
Full HD-resolutie
Het Full HD 1920 x 1080 VA-scherm[1] biedt een scherpe beeldkwaliteit en ondersteuning voor breedbeeld. Daarmee is hij perfect voor werk en entertainment.
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Responstijd | 1 ms |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Kleurdiepte | 6 Bit |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,67 miljard kleuren |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Touchscreen | Nee |
| Display technologie | LED |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| HD type | Full HD |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Ergonomie | |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 539 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,39 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 41 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 320 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,47 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 465 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 233 mm |
| Energie | |
| Soort voeding | Extern |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Design | |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |






