Iiyama Prolite XCB3497WQSNP-B1
€359,00
XCB3497WQSNP-B1
Merk: Iiyama
Productnummer: XCB3497WQSNP-B1
Artikelnummer: 081864
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 362
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Ergonomie | |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Beeldscherm | |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 180 kHz |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Soort paneel | VA |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| NTSC-dekking (normaal) | 93 procent |
| Bereik kantelhoek | -5 - 23° |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 86,7 cm |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Pixel pitch | 0,232 x 0,232 mm |
| Touchscreen | Nee |
| Display technologie | LED |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| HDMI versie | 1.4/2.0 |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDMI | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 14,1 kg |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 32 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Prestatie | |
| Knippervrije technologie | Ja |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| AMD FreeSync | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht (met standaard) | 9,7 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 576 mm |
| Gewicht | 9,7 kg |
| Breedte apparaat (met standaard) | 807 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 807 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 480 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 245,5 mm |
| Breedte verpakking | 928 mm |
| Diepte verpakking | 186 mm |
| Design | |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Duurzaamheid | |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, TCO |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Kenmerken | |
| HDCP | Ja |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |













