USW-Flex-Mini
€54,95
USW Flex Mini
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-FLEX-MINI
Artikelnummer: 069801
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 423
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
5-Port managed Gigabit Ethernet switch powered by 802.3af/at PoE or 5V, 1A USB-C power adapter
Build and expand your network with the UniFi® Switch, part of the Ubiquiti Networks® UniFi Enterprise System. The UniFi Switch, model USW-Flex-Mini, is a smart managed Gigabit switch. It offers 5 RJ45 Ethernet ports, providing 1 Gigabit links to your devices. Power up the USW-Flex-Mini with the included USB Type-C power adapter or with 802.3af PoE Ethernet in port 1.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Netstekker | DC-in ingang |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 10 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 7,44 Mpps |
| Design | |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Snelheid, Status |
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Stapelbaar | Nee |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 107,2 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Hoogte | 21,2 mm |
| Diepte | 70,2 mm |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 2,5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
Gerelateerde producten
USW-24
USW-Lite-16-POE (45W)
USW-Pro-48-POE (600W)






