USW-24
€249,00
USW-24
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-24
Artikelnummer: 081764
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 17
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,4 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Design | |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Zilver |
| Rack-montage | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 120 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroombron | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 2 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |

