USW-Pro-Max-48-PoE (720W)
€1.469,00
Pro Max 48 PoE
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-Pro-Max-48-PoE
Artikelnummer: 081815
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 13
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Statische route | Ja |
| Packet buffergeheugen | 2 MB |
| MAC-adrestabel | 32000 entries |
| Switchingcapaciteit | 224 Gbit/s |
| Design | |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Rack-montage | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 399,6 mm |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Netwerk | |
| Port mirroring | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Aantal VLANs | 1000 |
| Virtuele LAN-functies | Voice VLAN |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1x |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Nee |
| Kenmerken | |
| Rate limiting | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 32 |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 57 V |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 15,4 W |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Redundante voeding | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Prestatie | |
| Type beeldscherm | LCM |
| Beeldscherm | |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
