USW-Lite-16-POE (45W)
€229,00
UniFi Switch Lite 16 PoE
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-LITE-16-POE
Artikelnummer: 073554
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 224
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
USW-Lite-16-PoE-EU
The UniFi Switch Lite 16 PoE is a fully managed Layer 2 switch with sixteen Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Eight ports also offer auto-sensing 802.3at PoE+ that provide up to a total PoE wattage of 45W for UniFi Access Points or other PoE devices.??
Managed and configured by the UniFi Network Controller with UniFi mobile app support, the UniFi Switch Lite 16 PoE offers Layer 2 switching protocols and features. The UniFi Network Controller and mobile app allow admins to configure and monitor virtually all of the switch features in a graphical user interface from anywhere.
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | Nee |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 8 |
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breedte | 191,7 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Design | |
| LED-indicatoren | Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Systeem |
| Kleur van het product | Wit |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| Beheerfuncties | |
| Switch-laag | L2 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |






