USW-Pro-48-POE (600W)
€1.199,00
UniFi Pro 48-Port PoE
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-Pro-48-POE
Artikelnummer: 081672
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 111
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Second-Generation UniFi Switching
We’ve redesigned our UniFi Switches from the ground up.
Near Silent Cooling
Our new airflow design reduces the need for fan usage.
Powerful Hardware and Software
UniFi Switches offer a variety of features, including 10G SFP+ ports, PoE+ or PoE++ support, and Layer 3* switching capabilities.
Redundant Power System
UniFi SmartPower RPS, USP-RPS, is our PSU failover system.
Power Supply Failure
In the event of a UniFi switch power supply failure, the USP-RPS automatically supplies redundant power to the failed device.
UniFi SmartPower
One UniFi SmartPower device can support up to 6 devices until the failed device is replaced.
Touchscreen Display
The 1.3″ touchscreen display allows easy monitoring and quick troubleshooting.
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Statische route | Ja |
| Verzending snelheid | 130,944 Mpps |
| Throughput | 88000 Mpps |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Design | |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link, Power over Ethernet (PoE), Snelheid, Systeem |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zilver |
| Rack-montage | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 442,4 mm |
| Diepte | 399,6 mm |
| Gewicht | 6,25 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| DHCP-functies | DHCP server |
| Authenticatie type | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Netwerk | |
| Port mirroring | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| 10G support | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 64 W |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 40 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 600 W |
| Energie | |
| DC voltage input | 44 - 57 V |
| Stroom | 11.54 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Poorten & interfaces | |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 48 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 4 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |




