Logitech Lift (RF-draadloos + Bluetooth)
€69,95
Lift
Merk: Logitech
Productnummer: 910-006473
Artikelnummer: 080039
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 585
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
Wordt je moedeloos van het kantoorleven? Verbeter de situatie met de Lift Vertical Ergonomic Mouse – een comfortabele en intuïtieve draadloze muis met stille muisklikken, speciaal ontworpen voor kleine tot middelgrote handen. Verkrijgbaar in rechts en links.
De unieke hoek van 57 graden van de Lift, tilt je pols op en geeft een gevoel van verlichting – en brengt een golf van comfort naar de onderarm en het bovenlichaam. Scrollen voelt als een tweede natuur met SmartWheel, dat gemakkelijk overschakelt van nauwkeurig- naar snel scrollen.
Pas de Lift ergo muis aan met de intuïtieve Logi Options+ Software. Wijs eenvoudig elk van de 4 gemakkelijk te bereiken aanpasbare knoppen toe aan een handige snelkoppeling – programmeer ze om te veranderen als je tussen apps schakelt.
Maak verbinding met maximaal 3 apparaten en wissel eenvoudig tussen deze apparaten met één klik op de knop. Met Logitech Flow kun je razendsnel van het ene scherm naar het andere overschakelen, en elk bestand dat je nodig hebt overzetten met eenvoudig kopiëren en plakken.
Lift is compatibel met meerdere besturingssystemen (Windows, MacOS, iPadOS, ChromeOS, Linux) en gemaakt voor comfort – met een batterijlevensduur van twee jaar met één AA batterij.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Verticaal ontwerp | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte van de receiver | 6,6 mm |
| Receiver hoogte | 1,84 cm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 147 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Breedte verpakking | 77 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Gewicht | 125 g |
| Hoogte | 71 mm |
| Diepte verpakking | 87,5 mm |
| Muis | |
| Aantal programmeerbare knoppen | 4 |
| Stille klik | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 4 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Functietoetsen | DPI-schakelaar, Voorruit, Achterkant (actie) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 210 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Toetsenbord | |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB Receiver |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 168 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 154 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 980 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 186 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Recyclinginformatie | |
| Post-consumer gerecycled plastic | 70 procent |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Stroombron | Batterijen |
| Prestatie | |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |































