Logitech M705 draadloze muis (donkergrijs)
€44,95
M705
Merk: Logitech
Productnummer: 910-001949
Artikelnummer: 000573
Voorraad winkel: 5
Voorraad leverancier: 3172
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Specificaties
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Stroombron | Batterijen |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Unifying receiver | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Houtskool |
| Gewicht en omvang | |
| Receiver breedte | 1,87 cm |
| Gewicht | 135 g |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte verpakking | 184 mm |
| Breedte verpakking | 93 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Receiver hoogte | 1,44 cm |
| Diepte | 109 mm |
| Breedte | 71 mm |
| Muis | |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 7 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Verpakking | |
| Software-cd | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 192,9 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2 kg |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 28170 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 57870 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1520 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060239016 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 101 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 407 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |









