Logitech M330 Silent Plus – Zwart
€29,95
M330 SILENT PLUS
Merk: Logitech
Productnummer: 910-004909
Artikelnummer: 017856
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1671
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
ENJOY THE SOUND OF SILENCE
Get all your work done without missing a beat or disturbing those around you. Silent Mice have the same click feel without the click noise – over 90% noise reduction.* Durable, high performance feet quietly glide over the desktop. A smooth scroll wheel completes the silent experience. Silent Mice eliminate excess noise while protecting the health and productivity of everyone. Make this your last annoying click. Your family and friends will thank you.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Breedte | 67,9 mm |
| Gewicht | 91 g |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Diepte | 105,4 mm |
| Hoogte | 384 mm |
| Hoogte verpakking | 184 mm |
| Breedte verpakking | 86 mm |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Inhoud van de verpakking | |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Muis | |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Mechanisch |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Nee |
| Stille klik | Ja |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 28560 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 59520 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 74400 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060666713 |
| Producten per pallet | 1920 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,65 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 259 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 101 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 362 mm |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 124,5 g |










