Logitech M185 draadloze muis (zwart/rood)
€19,95
M185
Merk: Logitech
Productnummer: 910-002237
Artikelnummer: 002559
Voorraad winkel: 6
Voorraad leverancier: 667
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech M185 – Muis – optisch – draadloos – 2.4 GHz – USB draadloze ontvanger – rood
Specificaties
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Muis | |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Scroll type | Wiel |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Breedte verpakking | 87 mm |
| Gewicht | 75,2 g |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Diepte | 99 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte | 39 mm |
| Hoogte verpakking | 118,5 mm |
| Energie | |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Vormfactor | ambidextrous |
| Kleur van het product | Rood |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Aanbevolen gebruik | Laptop |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Minimale systeemeisen | |
| USB | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,76 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 259 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 101 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 362 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 142,4 g |

