Veriton N2595GT Mini PC I7532E
€879,00
N2595GT
Merk: Acer
Productnummer: DT.R52EH.002
Artikelnummer: 081851
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 35
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Maak kennis met de Acer Veriton 2000 Mini, een compacte, hoogwaardige mini-pc voor werk en plezier die alles aankan. Ervaar hoe efficiënt je kunt multitasken met drie externe 4K-schermen, zonder dat je hele bureau vol staat.
Compacte pc
Met de Acer Veriton 2000 Mini profiteer je van de kracht van een traditionele desktop in een mini-pc van maar 0,95 liter die je eenvoudig kunt bevestigen op een VESA-compatibel scherm1.
Ondersteuning voor meerdere beeldschermen
Maximaliseer je schermruimte met ondersteuning voor tot wel 3 externe schermen met een resolutie van maximaal 4K zonder dat je een extra grafische kaart nodig hebt. De Acer Veriton 2000 Mini ondersteunt ook de functie Press-N-Go2 waarmee je de mini-pc kunt inschakelen door simpelweg je beeldscherm aan te zetten.
Prestaties en beveiliging
Voer moeiteloos elke taak uit dankzij een tot de 13e generatie Intel® Core™ processor3, Intel® Iris® Xe grafische kaart3 en dual-channel DDR4-geheugen. Profiteer niet alleen van uitstekende prestaties maar ook van geavanceerde beveiliging, zoals discrete TPM en een Kensington slot. Zo zijn je waardevolle gegevens fysiek beveiligd.
Goede en snelle verbindingen
Deze mini-pc is voorzien van WiFi 6E3 en Bluetooth 5.2. De externe WiFi-dipoolantenne zorgt voor een betere signaalsterkte, zodat je altijd profiteert van een betrouwbare verbinding.
Veel opslagruimte
De Acer Veriton 2000 Mini beschikt over twee eenvoudig, zonder schroeven te plaatsen M.2 PCIe SSD-sleuven voor een opslagcapaciteit van tot wel 1 TB3 en over tot wel 128 GB interne UFS 3.1 SSD-opslag3. Gegevens laden en overbrengen gaat zo bliksemsnel.
Veel poorten
Met een scala aan poorten, waaronder USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI en DisplayPort 1.2, biedt deze Acer mini desktop-pc ongekende veelzijdigheid en de topprestaties die jij nodig hebt.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,9 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processor cache | 24 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Processormodel | i7-13620H |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 2,25 kg |
| Diepte | 178 mm |
| Breedte | 178 mm |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Grafisch | |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Inclusief VESA-montage | Ja |








