Lenovo ThinkCentre neo M70Q (i7-14700T / 16GB / 512GB / W11P)
€1.069,00
ThinkCentre M70q Gen 5
Merk: Lenovo
Productnummer: 12TD000HMH
Artikelnummer: 081598
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 17
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Grote prestaties in een compacte pc
– Krachtige zakelijke desktopcomputer die overal past, zelfs wanneer horizontaal geplaatst
– Geoptimaliseerde workloads met Intel® Core™-prestaties
– Snelle gegevensverwerking met dual-channel geheugen
– Verbeterde privacy en beveiliging op bedrijfsniveau
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| ECC | Nee |
| Non-ECC | Ja |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Inclusief muis | Ja |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Design | |
| Kleurnaam | Black |
| Type behuizing | Mini PC |
| Volume | 1 l |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| M.2 kaartslot (draadloos) | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| M.2-kaartsleuf (opslag) | 2 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Aantal USB-poorten achter | 4 |
| Aantal USB-poorten voor | 3 |
| Aantal audiopoorten voor | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 182,9 mm |
| Hoogte | 36,5 mm |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 490 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Kenmerken | |
| Audiochip | Realtek ALC233VB |
| Chipset moederbord | Intel Q670 |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,2 GHz |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,3 GHz |
| Processormodel | i7-14700T |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Maximaal turbovermogen | 106 W |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor aantal threads | 28 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Tsjechisch, Engels, Slowaaks |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Silver,RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver, ErP, GREENGUARD, TCO |
| Prestatie | |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 3,2 kg |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Energie | |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Netvoeding | 135 W |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |





