Aspire TC-102 I5216W55
€1.169,00
TC-102 I5216W55
Merk: Acer
Productnummer: DT.BVCEH.002
Artikelnummer: 081843
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 19
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Maak elke dag gemakkelijker met de Acer Aspire TC AI. Dankzij de krachtige processoren en graphics geniet je van naadloze multitasking en meeslepend entertainment.
Geef je productiviteit een boost
De Acer Aspire TC AI beschikt over Intel of AMD processors, tot 32 GB dual-channel DDR5 RAM en tot 1 TB M.2 SSDopslag en levert krachtige prestaties met voldoende geheugen en ruimte voor alles wat je maar nodig hebt.
Baanbrekende AI PC ervaring
Duik in een wereld van generatieve AI tools en digitale assistenten met een AMD Ryzen™ AI 300 Series processor. Dankzij een geavanceerde AI architectuur en superieure prestaties voor contentcreatie en games, bieden deze processoren het ultieme in responsieve en intelligente laptops.
Laat je PC nog meer tegelijk doen
Doe meer met de nieuwste 13e generatie Intel® Core™-processoren, ontworpen voor efficiënte productiviteit en soepeler multitasken in veeleisende apps. Of je nu foto’s bewerkt, streamt in 4K of meerdere tabbladen en taken tegelijk uitvoert, je profiteert van de responsiviteit en prestaties om productief te blijven in al je taken.
RTX. Dit is serieus.
RTX is het meest geavanceerde platform voor full ray tracing en neural renderingtechnologieën die een revolutie teweegbrengen in de manier waarop we spelen en creëren. Meer dan 700 games en toepassingen maken gebruik van RTX voor realistische graphics en ongelooflijk snelle prestaties met geavanceerde AI functionaliteiten zoals DLSS Multi Frame Generation.
De snelste, meest intelligente Windows PC’s ooit
Copilot+ PC’s bieden meer dan alleen maar luxe software en dienen als uitbreiding van je workflow. Ze bieden functies zoals realtime vertalingen, het genereren van AI afbeeldingen en slimmere videogesprekken. Met nieuwe tools zoals Click to Do, verbeterd zoeken in Windows en superresolutie in foto’s kun je je concentreren op wat echt belangrijk is.
Zo gevonden
Huiswerk? Recept? YouTube video? Spring terug in de tijd en kom direct weer terug op de plek waar je was op jouw PC. Geef een hint en Recall vindt het binnen een paar seconden terug.1
Zie het, houd ervan, vind het.
Sla de stappen over. Met Click to Do kun je direct, sneller en makkelijker met afbeeldingen werken.2
Beschrijf het. Vind het, net als magie.
Sla de zoektocht over – typ gewoon wat je je herinnert en de verbeterde Windows zoekfunctie geeft je het antwoord. Documenten, instellingen of afbeeldingen? Gebruik de Verkenner, Windows Zoeken of Instellingen zoeken.3
Geen wazige foto’s meer
Moeiteloos opschalen. Verander wazige foto’s met een lage resolutie in scherpeherinneringen met een hoge resolutie: geen pixelvorming, geen probleem.4
Flair en functie
De Acer Aspire TC AI combineert moderne elegantie met functionaliteit en heeft een slanke witte behuizing met een opvallende voorzijde met houten patroon of een klassieke, geheel zwarte afwerking. De ingebouwde vingerafdruklezer voegt een extra beveiligingslaag toe, terwijl het uitzonderlijke design zorgt voor minimale afleiding en maximale focus.
Uitgebreide connectiviteit
Verhoog je productiviteit en stroomlijn je workflows met WiFi 6E, Bluetooth 5.3 en USB 3.2 Type-C voor probleemloze connectiviteit, een snelle gegevensoverdracht en een soepele integratie met al je apparaten.
Acer Intelligence Space
Acer Intelligence Space is je centrale hub voor slimme apparaatfuncties. Het detecteert je systeemhardware en raadt compatibele AI toepassingen aan. Zo geniet je van betere prestaties, wordt gamen nóg lekkerder en ontdek je moeiteloos nieuwe tools, zoals Acer AI Agent en Acer Drawing Assistant.
Acer Drawing Assistant
Acer Drawing Assistant is een AI-tool die je helpt artwork te maken met behulp van schetsen en gesproken opdrachten. Begin met het geven van een paar trefwoorden die de gewenste afbeelding beschrijven en schets een basiscontour of vorm. Acer Drawing Assistant genereert verschillende variaties van je tekening die je vervolgens verder kunt verfijnen en verbeteren met Image Stylizer.
Acer AI Agent
Acer AI Agent is een intelligente assistent die je helpt slimmer te werken, niet harder. Door je in realtime te helpen met het schrijven van e-mails, samenvatten van documenten, maken van afbeeldingen en meer zorgt AI Agent ervoor dat je productiever bent en meer voor elkaar krijgt.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Desktop |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 306 mm |
| Hoogte | 348 mm |
| Breedte | 160 mm |
| Breedte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 415 mm |
| Diepte verpakking | 490 mm |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,6 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Processormodel | 210H |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Grafisch | |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR6 |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Energie | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Netvoeding | 400 W |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, RoHS |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7,8 kg |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Aansluitingen achterzijde | |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |




