ThinkBook 16 G8 IRL (21SH00LWMH)
€919,00
ThinkBook 16 G8 IRL
Merk: Lenovo
Productnummer: 21SH00LWMH
Artikelnummer: 081858
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 1300
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ontwikkeld om te presteren, ontworpen voor jou
Profiteer van de mogelijkheden en topprestaties van de 16″ Lenovo ThinkBook 16 Gen 8 laptop. De laptop wordt aangedreven door Intel® Core™ Ultra 200-serie processors en is ontworpen voor het MKB en de moderne gebruiker. De door AI-aangedreven mogelijkheden vereenvoudigen zware taken en optimaliseren workflows, zodat je altijd maximaal productief bent, ongeacht waar je werkt.
BLIJF VOOROP LOPEN MET TECHNOLOGIE DIE MEEGAAT
Computergebruik geperfectioneerd met AI
De ThinkBook 16 Gen 8 laptop geeft een nieuwe definitie aan je laptopervaring en is uitgerust met een AI-enabled neural processing unit (NPU) die zowel je productiviteit als je prestaties verhoogt bij een veeleisende workload. Optimaliseer je efficiëntie met slimme AI-functies die het energieverbruik op een intelligente manier managen, zodat je de hele dag door stroom hebt, hoe zwaar de taken ook zijn.
CONSISTENTE SAMENWERKING
Directe connectiviteit voor een naadloze flow
Of je nu bestanden overzet, schermen deelt of randapparatuur koppelt, de ThinkBook 16 Gen 8 laptop biedt het allemaal. Met een volledige set aan poorten, waaronder Thunderbolt™ 4, USB-C en HDMI 2.1, overbrugt deze laptop hiaten in connectiviteit, waardoor teamwerk en samenwerking sneller, eenvoudiger en effectiever worden. Werk overal en altijd slimmer met betere verbindingen.
OP EN TOP GETEST
Gebouwd om lang mee te gaan
In ThinkBook-laptops maken we gebruik van de MIL-STD-810H-norm van het Amerikaanse Ministerie van Defensie, voor een balans tussen betrouwbaarheid en duurzaamheid. Voldoen aan of beter presteren dan 12 normen, 26 procedures en ruim 200 kwaliteits controles zorgen ervoor dat deze apparaten zelfs werken onder extreme en zware omstandigheden, zoals ijzige kou, zandstormen, extreme temperaturen, druk, trillingen en meer.
GELOOFWAARDIGHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende labels en certificeringen die onze toewijding aan duurzaamheid in productontwerp aantonen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.
Specificaties
| Beveiliging | |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Toetsenbord | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Processormodel | i5-13420H |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Geheugen | |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Kleurbereik | 45 procent |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Kenmerken | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,100 Mbit/s |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Trial-software | Office |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 253,5 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Breedte | 356 mm |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Kleurnaam | Arctic Grey |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |















