Acer Aspire XC-1785 I52161C (i5-14400 / 16GB / 1TB / W11H)
€749,00
XC-1785 I52161C
Merk: Acer
Productnummer: DT.BLSEH.00H
Artikelnummer: 081700
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Maak elke dag gemakkelijker met de geavanceerde Aspire XC. Voorzien van de nieuwste Intel® Core™ processoren1 en een compact, ruimtebesparend ontwerp voor moeiteloze multitasking en home entertainment.
Modern, compact ontwerp
De Aspire XC combineert een modern design met een compact ontwerp en heeft een opvallend driehoekig voorpaneel met een fijn geborstelde afwerking. Minimaliseer afleiding en maximaliseer je focus met dit uitzonderlijke, ruimtebesparende ontwerp.
Geef je productiviteit een boost
De Aspire XC heeft een Intel® Core™ 14e generatie processor1 en 32 GB1 aan dual-channel DDR5 RAM voor krachtige prestaties bij allerlei taken.
Indrukwekkende graphics
Geniet van vloeiende graphics met een NVIDIA® GeForce® GT730 GPU1 voor meeslepend entertainment, soepel gamen en stabiele videobewerking.
Veelzijdige opslagoplossingen
Combineer voldoende opslagruimte met razendsnelle toegang met een 2 TB HDD1 en een bliksemsnelle 1 TB SSD1. Breid je mogelijkheden uit met een optioneel dvd-rw-station.
Uitgebreide connectiviteit
Profiteer van allerlei connectiviteitsopties met Wi-Fi 6E,1 Bluetooth® 5.0, USB 3.2 Type-C en een handige, geïntegreerde SD-kaartlezer1 voor onbeperkte toegang tot al je apparaten en data.
HD-audio
Ga volledig op in de geïntegreerde high-definition 5.1-kanaals surround sound, die elke audio-ervaring onvergetelijk maakt.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Desktop |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,5 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 148 W |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Processormodel | i5-14400 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 20 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, RoHS |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Energie | |
| Netvoeding | 180 W |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 295 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Breedte | 100 mm |


