Acer Aspire XC-1785 I52160C (i5-14400 / 16GB / 512GB / W11H)
€699,00
XC-1785 I52160C/i5/16GB/5
Merk: Acer
Productnummer: DT.BLSEH.00G
Artikelnummer: 081358
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 4800 MT/s |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x DIMM |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Desktop |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 730 |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,5 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 148 W |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Processormodel | i5-14400 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 20 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, RoHS |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Energie | |
| Netvoeding | 180 W |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 295 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Breedte | 100 mm |


