Nitro N20 I51350
€999,00
N20 I51350
Merk: Acer
Productnummer: DG.BQBEH.005
Artikelnummer: 081896
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 10
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Grafische geheugen | 6 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Hoogte verpakking | 417 mm |
| Breedte verpakking | 231 mm |
| Diepte verpakking | 492 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Design | |
| Type product | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Tower |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Frequentie van processor | 2,1 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Processormodel | i5-13420H |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Grafisch | |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR6 |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | Nee |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Lijningang | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Opslagmedia | |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 7,9 kg |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Energie | |
| Netvoeding | 500 W |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |




