USW-Flex-2.5G-5
€56,95
Flex Mini 2.5G
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-Flex-2.5G-5
Artikelnummer: 081768
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 129
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Netwerk | |
| Port mirroring | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 2.5GBASE-T |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Nee |
| Beheerfuncties | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Switch type | Managed |
| Reset button | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Desktop |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Kleur van het product | Wit |
| Prestatie | |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | Nee |
| Kenmerken | |
| Rate limiting | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 57 V |
| Energie | |
| Stroombron | AC/DC/PoE |
| DC voltage input | 5 V |
| Vermogensverbruik (max) | 5 W |
| Stroom | 1 A |
| Type stekker | Type A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 206 g |
| Hoogte | 21,2 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |




