USW-Lite-8-POE (52W)
€149,00
Switch Lite 8 PoE
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-LITE-8-POE
Artikelnummer: 073635
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 180
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | Nee |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Energie | |
| DC voltage input | 54 V |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE+ |
| Aantal voedingen | 1 |
| Stroomverbruik (typisch) | 60 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Switchingcapaciteit | 8 Gbit/s |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Stapelbaar | Nee |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 4 |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 31,7 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Breedte | 163,7 mm |
| Diepte | 99,6 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |





