USW-Flex-2.5G-8
€184,95
Flex 2.5G
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-FLEX-2.5G-8
Artikelnummer: 081769
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 54
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Switchingcapaciteit | 60 Gbit/s |
| Doorvoercapaciteit | 30 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Design | |
| DIN rail bevestiging | Ja |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Vormfactor | Bureaublad-/wandmontage |
| Kleur van het product | Wit |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Port mirroring | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Aantal VLANs | 256 |
| Datastroombeheer | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Aantal 2.5G Ethernet (koper)poorten | 8 |
| Aantal 10G Ethernet (koper)poorten | 1 |
| Aantal moduleslots SPF+ | 1 |
| Kenmerken | |
| Rate limiting | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 567 g |
| Breedte | 212,9 mm |
| Diepte | 99,4 mm |
| Hoogte | 33,5 mm |
| Energie | |
| Stroom | 3.9 A |
| Vermogensverbruik (max) | 17 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| Ergonomie | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |





