TP-LINK TL-SG1005P 5-poorts Gigabit PoE Switch (4x PoE)
€49,95
TL-SG1005P
Merk: TP-Link
Productnummer: TL-SG1005P
Artikelnummer: 042804
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 127
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
What This Product Does
TL-SG1005P is a 5 10/100/1000Mbps ports unmanaged switch that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af compliant Powered Devices (PDs). In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP Cameras or IP Phones, etc.
Power over Ethernet
4 of the 5 Auto-Negotiation RJ45 ports (Port 1 to Port 4) of the switch support Power over Ethernet (PoE) function. These PoE ports can automatically detect and supply power with those IEEE 802.3af compliant Powered Devices (PDs).
Overload Arrangement
TL-SG1005P has the priority function which will help protect the system when the system power is overloaded. If all PoE PDs power consumption is >= 56W, a priority will be arranged among the PoE ports, then the system will cut off the power of the lowest-priority port.
Port Priority Function
Priority (Port 1=Port 2=Port 3>Port 4): This function will help to ensure the normal operation of the system, it means Port 4 will be cut off when all total PoE PDs power consumption exceed 56W. For an example, Port 1, 2 and 4 is using 15.4W (maximum power for per port is 15.4W); the system power is 46.2W in total. If there is an additional PD inserted to Port 3 with 10W, and then the system will cut off the power of Port 4 because of the overloaded power, this means Port 1, 2 will use 15.4W, and Port3 will use 10W, no power will be supplied to Port 4.
Easy To Use
TL-SG1005P is easy to install and use. It requires no configuration and installation. With desktop design, outstanding performance and quality, the TP-Link’s TL-SG1005P 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE is an ideal choice for expanding your home or office network.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Vermogensverbruik (max) | 63,31 W |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 100 - 220 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 56 W |
| Netwerk | |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| MAC-adres zelfverouderende functie | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Nee |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T |
| Data-uitwisseling | |
| Store-and-forward | Ja |
| Switchingcapaciteit | 10 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 2000 entries |
| Beveiliging | |
| IGMP snooping | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geïnstalleerde SFP+ modules | Nee |
| Aantal geïnstalleerde SFP modules | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 98 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Breedte | 99,8 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Rack-montage | Nee |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, CE, RoHs |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Kenmerken | |
| Ondersteundende kabel types | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |







