USW-Pro-Max-16-PoE (180W)
€459,00
Pro Max 16 PoE
Merk: Ubiquiti
Productnummer: USW-Pro-Max-16-PoE
Artikelnummer: 081767
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 48
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Vermogensverbruik (max) | 30 W |
| DC voltage input | 44 - 57 V |
| Stroombron | AC/DC |
| Redundante voeding | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 325,1 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF+ | 2 |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 12 |
| Design | |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Rack-montage | Ja |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Netwerk | |
| Port mirroring | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| 10G support | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Voice VLAN |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1x |
| Datastroombeheer | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L3 |
| Reset button | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Kenmerken | |
| Rate limiting | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 15 W |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 180 W |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 12 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Prestatie | |
| Type beeldscherm | LCM |







