TP-LINK TL-SG1008P 8-poorts Gigabit PoE Switch (4x PoE)
€64,95
TL-SG1008P
Merk: TP-Link
Productnummer: TL-SG1008P
Artikelnummer: 004846
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 60
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Wat doet dit product?
De Gigabit desktop switch met 8 aansluitingen en PoE op 4 daarvan maakt naadloze netwerkaansluitingen mogelijk. Hij beschikt over 1000 Mbps Gigabit Ethernet en 10/100 Mbps Fast Ethernet capaciteit.
Hoe werk dit product?
Vier van de acht Auto-Negotiation RJ45 aansluitingen (aansluiting 1 t/m 4) van de switch ondersteunen de Power over Ethernet (PoE) functie. Deze PoE aansluitingen kunnen automatisch IEEE 802.3af conforme Powered Devices (PD’s) detecteren en die van stroom voorzien. In deze situatie vindt de stroomtoevoer tezamen met de datatransmissie via één kabel plaats, zodat u uw netwerk kunt uitbreiden naar plaatsen waar geen stroomtoevoer is en u apparaten zoals AP’s, IP-camera’s, of IP-telefoons wilt installeren.
Bescherming tegen overbelasting
De TL-SG1008P heeft een prioriteit functie, die het systeem beschermt tegen overbelasting. Als het stroomverbruik van alle PoE PD’s >= 53 W is, wordt er een prioriteit aan de PoE aansluitingen toegewezen, waarna het systeem de stroomtoevoer naar de aansluiting met de laagste prioriteit afsluit.
Prioriteit functie voor aansluitingen
Prioriteit (aansl.1>aansl.2>aansl.3>aansl.4): Deze functie helpt het systeem te beschermen als de stroomtoevoer overbelast wordt. Als aansluiting 1, 2 en 4 bijvoorbeeld elk 15,4 W gebruiken (max. stroomtoevoer per aansluiting is 15,4 W), is de stroomtoevoer naar het systeem 46,2 W in totaal (PoE max. lampje is rood). Als er dan nog een PD met 10 W op aansluiting 3 wordt aangesloten, sluit het systeem aansluiting 4 af om het systeem te beschermen. Dit betekent dat aansluiting 1 en 2 elk 15,4 W gebruiken en aansluiting 3 10 W. Aansluiting 4 heeft dan geen stroomtoevoer.
Eenvoudig te gebruiken
De TL-SG1008P is eenvoudig te installeren en te gebruiken. Er is geen configuratie of installatie nodig. Met zijn desktop vormgeving, uitstekende prestaties en kwaliteit is de TL-SG1008P met 8 Gigabit aansluitingen waarvan 4 met PoE van TP-LINK een uitstekende keuze voor het uitbreiden van uw thuis- of kantoornetwerk.
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| 10G support | Nee |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Type VLAN-toewijzing | 2:2 VLAN Mapping |
| Virtuele LAN-functies | IP subnet–based VLAN |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11j |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 100BASE-T |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 8 |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Data-uitwisseling | |
| Store-and-forward | Ja |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 4800 entries |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Energie | |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 4 |
| Aantal voedingen | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 53 W |
| Stroom | 1.25 A |
| DC voltage input | 48 V |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Active PoE |
| Design | |
| Rack-montage | Nee |
| LED-indicatoren | Fout |
| Kleur van het product | Hazelnoot |
| Luchtstroomrichting | Luchtstroom achter-naar-voor |
| Materiaal behuizing | Polymeer |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 98 mm |
| Breedte | 171 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Protocollen | |
| Routing protocols | IP |
| IPv4- & IPv6-functies | IPv6 Telnet |
| Beveiliging | |
| Authenticatie type | HWTACACS |
| Authenticatie | Auto VLAN |
| Algoritmen wachtrijplanning | SP |
| MAC-adressen | BlackHole MAC-adressen |
| DHCP-functies | DHCPv6 client |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | MMC Mobile |
| Prestatie | |
| Vezel-optische connector | LuxCis |
| Optische vezel | |
| Fiber ethernet cabling technologie | 40GBASE-LR4 |
| Kenmerken | |
| Ondersteundende kabel types | Cat6a |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Power voorraad | |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Beheerfuncties | |
| Switch type | Unmanaged |




