TP-LINK USB-C Gigabit Ethernetadapter
€19,95
UE300C
Merk: TP-Link
Productnummer: UE300C
Artikelnummer: 078458
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 232
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-Link UE300C USB Type-C to RJ45 Gigabit Ethernet Network Adapter – Netwerkadapter – USB-C – Gigabit Ethernet
Specificaties
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Kenmerken | |
| Component voor | PC |
| Plug and play | Ja |
| Chipset | Realtek - RTL8153 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Wind |
| Energie | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interface | Ethernet |
| Hostinterface | USB |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.9 Maverick |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Design | |
| Intern | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Hoogte | 16,2 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |




