Intel AX201 Wi-Fi 6 adapter
€29,95
AX201.NGWG.NV
Merk: Intel
Productnummer: AX201.NGWG.NV / NVW
Artikelnummer: 074334
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 41
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
WLA/Wi-Fi 6 AX201 2230 2×2 AX+BT No vPro
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 80 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 80 °C |
| Technische details | |
| Lanceringsdatum | Q2'19 |
| Status | Launched |
| Design | |
| Vormfactor | M.2 2230, M.2 1216 |
| Type product | Wireless |
| Pakket afmeting | 22 x 30 x 2.4 mm |
| Intern | Ja |
| Overige specificaties | |
| Compliance | FIPS, FISMA |
| URL productsamenvatting | https://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/wi-fi-6-ax201-module-brief.pdf |
| Productserie | Intel® Wireless Products |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Supported Under vPro | Nee |
| Productcodenaam | Harrison Peak |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2400 Mbit/s |
| MU-MIMO | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax |
| Wifi | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | M.2: CNVio2 |
| Hostinterface | M.2 |
| Interface | WLAN |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Kenmerken | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A991 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | NA |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64 |
| Component voor | PC/Laptop |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,33 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Minimale systeemeisen | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 10, 64-bit*|Linux* |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel Wi-Fi 6 Products |
