StarTech USB-C naar gigabit netwerkadapter (zwart)
€39,95
US1GC30B
Merk: StarTech.com
Productnummer: US1GC30B
Artikelnummer: 016448
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 149
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Nu kunt u gemakkelijk verbinding maken met een gigabit netwerk via de USB Type-C™ of Thunderbolt™ 3 poort van uw laptop of desktop. Deze gigabit Ethernet (GbE) netwerk adapter biedt een betrouwbare netwerkverbinding zonder dat u stuurprogramma’s hoeft te installeren. Direct gebruiksklaar – met native stuurprogramma ondersteuning voor een snelle installatie.
Krachtige gigabit netwerkverbindingen
The USB-C™ netwerkadapter ondersteunt de volledige gigabit bandbreedte dankzij USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps). Open zeer grote bestanden via het netwerk met gigabitsnelheden
Native stuurprogrammaondersteuning voor een eenvoudige installatie
Gebruiksklaar in een mum van tijd. Steek de adapter gewoon in de USB-C poort van uw laptop en maak verbinding met uw netwerk. De netwerkadapter-chipset biedt native stuurprogramma ondersteuning in Chrome OS™, Mac OS 10.10 en Windows® 8.1
Probleemloze verbindingen via USB-Type-C
De USB Type-C connector is kleiner en gemakkelijker te gebruiken dan vorige USB connectors. Dankzij het symmetrische design van de USB-C connector past deze altijd en steekt u de kabel er telkens weer correct in – frustratie of beschadigde poorten behoren hierdoor tot het verleden.
Compact en lichtgewicht voor perfecte mobiliteit
Deze compacte en draagbare USB gigabit netwerkadapter is de ideale desktop netwerkadapter of laptopaccessoire. Hij wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken.
De US1GC30B wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Wake-on-LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| VLAN-tagging | Ja |
| Auto MDIX IEEE | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Data-uitwisseling | |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | Ethernet |
| Hostinterface | USB |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Gewicht | 22 g |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Breedte verpakking | 122 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kenmerken | |
| Chipset | Realtek - RTL8153 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 250 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |


