TP-LINK TG-3468 netwerkkaart & -adapter
€14,95
TG-3468
Merk: TP-Link
Productnummer: TG-3468
Artikelnummer: 004817
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 334
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-LINK TG-3468 – Netwerkadapter – PCIe – Gigabit Ethernet
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| Wake-on-LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN-tagging | Ja |
| Auto MDIX IEEE | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Datastroombeheer | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | PCI Express |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Groen, Grijs |
| LED-indicatoren | Status |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Ondersteunings-cd | Ja |
| Kenmerken | |
| Component voor | PC |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Wind |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Hoogte | 21,5 mm |
| Diepte verpakking | 135 mm |
| Diepte | 120,8 mm |
| Breedte | 78,5 mm |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, BSMI, VCCI |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Prestatie | |
| Maximale afstand | 100 m |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |


