Acer Vero Backpack 15.6″
€29,95
GP.BAG11.02G
Merk: Acer
Productnummer: GP.BAG11.02G
Artikelnummer: 081073
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Notebook-vak | Ja |
| Aanbevolen geslacht | Unisex |
| Stijl | Stad |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Type rugzak | Casual rugzak |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Zakken met rits | Ja |
| Aantal compartimenten | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 400 g |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 330 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Design | |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Materiaal | |
| Materiaaldetails | recycled |



