Lenovo Sleeve (14″) Grijs
€29,95
4X40Z50944
Merk: Lenovo
Productnummer: 4X40Z50944
Artikelnummer: 077420
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 30 mm |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 368 x 250 x 28 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte | 374 mm |
| Gewicht | 259 g |
| Hoogte | 255 mm |
| Breedte verpakking | 380 mm |
| Diepte verpakking | 260 mm |
| Design | |
| Materiaal | Polyester |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 370 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |




